Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 02:21

Хто з рейтингових кандидатів знатного походження? Молочні вироби - без молока (Огляд преси)


Generic – A photo of Ukrainian newspapers, Kyiv, 23Jun2009
Київ – Нещодавня епідемія грипу вкотре засвідчила наявні в українській системі охорони здоров’я вади, а саме: нестачу найнеобхіднішого, потім його появу, але вже за надвисокими цінами. А ще почастішали чутки про мільйони, які зникають в кишенях спритних ділків від фармації, котрі наживаються на загальних бідах. Журналісти газети «Сегодня» з’ясовували корупційні схеми, завдяки яким посадові особи з Міністерства охорони здоров’я спотворюють результати тендерів на купівлю ліків та медобладнання, і сприяють тому, щоб ці замовлення потрапляли до певних осіб.У цьому бізнесі шалена рентабельність, наголошує видання. Вартість ліків може бути 10%, а рентабельність – 90%. Заголовок статті «Як і почім нас лікують».

Президент В.Ющенко нещодавно поінформував, що його родовід веде до останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.У пошуках Президентом свого «сьомого коліна» журналісти газета «Нова» угледіли бажання глави держави підняти свій рейтинг. Вони зазначають, що В.Ющенко і А.Яценюк – єдині, на кого падає підозра у шляхетному походженні. Решта ж рейтингових кандидатів – «діти сім’ї трудової». Водночас, на думку газетярів, «дворянське» походження не сприятиме їхній популярності у народу, позаяк «алергія громадян на «блакитну кров» надто сильна». Стаття називається «Породистий і чистокровний».

Нинішній проект держбюджету не містить програмно-інвестиційної складової, стверджує експерт газети «День». Натомість з незрозумілих причин там виділені 50 мільярдів гривень на рекапіталізацію банків без конкретних вказівок, куди підуть ці гроші. Дописувач наголошує, що якщо через 5-6 років хочемо бачити в Україні новітні технології, то в бюджеті-2010 потрібно закладати кошти на довгострокові наукові завдання. Уряд має інвестувати в ризиковані, але інноваційно перспективні науково-технологічні проекти, переконаний експерт.

Уже другий рік поспіль комісари Євросоюзу перевіряють якість українських молочних продуктів і лишаються незадоволені результатом. Це й не дивно, адже, як стверджують «Ізвєстія» в Україні», в деяких зразках молочної продукції молока немає взагалі. Про конкретні торговельні марки і якісні показники інформується в матеріалі «Молочний «розвод».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG