Доступність посилання

ТОП новини

ЄС планує почати переговори про асоціацію з Азербайджаном, Вірменією та Грузією


Рада міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин Європейського Союзу має намір почати переговори стосовно угод про асоціації з Азербайджаном, Вірменією та Грузією. Про це йдеться у схвалених сьогодні висновках Ради щодо відносин із країнами Південного Кавказу.

«Рада привітала презентацію пропозицій проекту директив про переговори стосовно угод про асоціацію, направлених на досягнення амбітних і всеосяжних угод, що йдуть далі чинних зобов’язань, з урахуванням специфічних обставин в кожній із країн», – мовиться у висновках Ради міністрів ЄС.

У заяві наголошується, що ЄС найближчим часом планує затвердити відповідні директиви для початку переговорів.

Рада міністрів Євросоюзу також привітала зобов’язання Азербайджану, Вірменії та Грузії посилити відносини з Євросоюзом, та висловила готовність і надалі сприяти стабільності, співпраці й процвітанню на Південному Кавказі, в тому числі шляхом надання програм технічної допомоги.

Сьогодні в Брюсселі відбувається засідання Ради міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин ЄС. Під час засідання також відбудеться міністерська конференція «Східного партнерства», в якій візьмуть участь міністри закордонних справ країн-членів ЄС та країн-учасниць «Східного партнерства».
XS
SM
MD
LG