Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко звинувачує керівників правоохоронних органів у сприянні корупції


Президент Віктор Ющенко звинуватив керівників правоохоронних органів в корупційній діяльності. Про це глава держави заявив на нарадi з питань протидiї корупцiї, контрабандi, нелегальнiй мiграцiї i наповнення бюджету з керiвниками силових вiдомств у середу в Києвi.

«Я сьогоднi хотiв сказати, що ви не професiонали. Ви бездарнi мiнiстри, бездарнi керiвники своїх відомств», – заявив Президент, звертаючись до голови МВС Юрія Луценка, в.о. генерального прокурора Сергія Винокурова, голови СБУ Валентина Наливайченка, заступників керівників Міністерства юстиції, податкової адміністрації, митної служби.

Ющенко наголосив, що люди, якi мають очолювати боротьбу з корупцiєю, є «спiвучасниками цього жахливого процесу».
Пiсля цього голова МВС Юрій Луценко встав i сказав, що вiн не згоден з цим твердженням, i попросив дозволу пiти з наради. Президент дав згоду.

«Зараз я поясню, чому мiнiстр пiшов. На його мiсцi я б сюди не приходив. На його мiсцi я б давно подав у вiдставку», – заявив Ющенко.

Президент зауважив, що у МВС бiльше займаються полiтикою, про що свiдчить зменшення кiлькостi виявлених правопорушень. За останнi п’ять рокiв, за словами Ющенка, кiлькiсть виявлених порушень органами міліції зменшилася на 15%.
XS
SM
MD
LG