Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 01:54

США закликають Україну до реформ задля енергетичної безпеки


Державний секретар Сполучених Штатів Гілларі Клінтон заявила після зустрічі в середу в Вашингтоні з міністром закордонних справ України Петром Порошенком, що в перебігу цієї зустрічі вони наголошували на тому, як важливо, щоб Україна збільшила свою енергетичну безпеку і енергетичну незалежність.

Україна має на майбутнє надзвичайну можливість значно збільшити свою енергетичну безпеку, якщо привабить інвестиції в свій газовий сектор – але це значною мірою залежатиме від економічних і політичних реформ, які здійснить Україна, наголосила голова американської дипломатії.

За її словами, американська сторона підтвердила українській делегації, що США безумовно підтримують поглиблення інтеграції України в систему європейської енергетичної безпеки і підтримуватимуть розвиток українського енергетичного сектора всіма можливими способами, зокрема, передаючи технічний досвід.

Як сказала Клінтон, у США й інших країнах є багато інвесторів, охочих узяти в цьому участь. Але найважливішою передумовою для цього є те, щоб згадані економічні й політичні реформи в Україні відбулися, наголосила державний секретар США.
XS
SM
MD
LG