Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 10:59

Тимошенко розраховує на відкликання вето до закону про фінансування Євро-2012


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко висловила сподівання, що Президент Віктор Ющенко схвалить закон про зобов’язання Національного банку перерахувати 9,8 мільярда гривень на підготовку до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

«Я вірю, що після такої перемоги України щодо визначення чотирьох міст для проведення Євро-2012 Президент відкличе своє вето від закону про фінансування чемпіонату. Тому що зараз не потрібно влаштовувати фінансових голодоморів, а потрібно відкрити всі шляхи для підготовки України до Євро», – сказала прем’єр.

Тимошенко вкотре наголосила, що цей закон не має жодного стосунку до емісії гривні.

Закон про фiнансування пiдготовки до Євро-2012 набув чинностi 15 жовтня цього року: закон був опублікований в офiцiйнiй пресi за пiдписом голови парламенту.

Президент України оскаржив подолання вето на цей закон у Конституцiйному Судi. Глава держави заявляє, що ухваленi парламентом поправки до державного бюджету i до закону про Нацбанк передбачають авансове фiнансування центральним банком бюджетних видаткiв i потребують додаткової емiсiї, що призведе до прискорення темпiв iнфляцiї i зриву курсу гривнi.
XS
SM
MD
LG