Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 12:56

У Києві пошкодили пам’ятник чекістам


У ніч на 14 грудня невідомі пошкодили пам’ятник чекістам у Києві, у сквері біля станції метро «Либідська». На гранітному зображенні чекіста була відбита частина козирка, подряпане обличчя, а очі залиті білою фарбою, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

На любительському відео, викладеному в інтернеті, видно, як невідомі юнаки приставили до пам’ятника драбину і били по ньому кувалдою.

Конгрес українських націоналістів, до якого належить Микола Коханівський учасник пошкодження пам’ятника Леніну в Києві, свою участь в акції заперечує. Заступник голови подільської районної організації КУН Костянтин Зацарний заявляє, що в Києві працюють декілька «підпільних націоналістичних груп», які пошкоджують пам’ятники радянської доби.

«Тиждень тому була спроба пошкодити горельєф із зображенням Леніна на станції метро «Театральна». Сьогодні – монумент чекістам. Рівно рік тому, теж до свята Андрія, Микола Коханівський розбив пам’ятник Петровському. Гадаю, це його молоді послідовники», – заявив Зацарний.

Карне переслідування невідомим, що пошкодили чекістський монумент, не загрожує: наряд міліції виїхав на місце, але факту пошкодження пам’ятника не зафіксував. Правоохоронці помітили лише старі написи і подряпини на пам’ятнику, зроблені два роки тому, повідомляють у прес-службі Управління МВС у Києві.

Recommended

XS
SM
MD
LG