Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 08:29

Грошей на вибори Президента практично ще не дали – ЦВК


Підготовку та проведення виборів Президента України профінансували лише на 0,6%.

Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії, ухваленій сьогодні на засіданні одностайно.

Зокрема, доповідач з цього питання, член ЦВК Михайло Охендовський зауважив, що кошти на підготовку і проведення президентських виборів на 2009 рік, згідно із законом, мають бути перераховані на третій день після початку виборчої кампанії, тобто вони мали бути перераховані до 22 жовтня 2009 року.

Станом на 18 грудня підготовка і проведення виборів профінансовані Державним казначейством лише на видатки Центральної виборчої комісії у сумі 1 мільйоналн. 90 тисяч гривень, що становить 0,6%.

Він підкреслив, що ситуація ускладнюється тим, що 31 грудня завершується бюджетний рік, і всі бюджетні витрати та призначення втратять чинність.

У своїй постанові ЦВК просить Кабінет міністрів України звернути увагу на неприпустимість зволікання з фінансуванням підготовки та проведення президентських виборів з боку Міністерства фінансів та Державного казначейства. Свою постанову ЦВК надішле Президенту України, Кабінету міністрів, Верховній Раді, Державному казначейству, Міністерству фінансів для відповідного реагування.

Recommended

XS
SM
MD
LG