Доступність посилання

ТОП новини

Дитяче свято в садибі Святого Миколая на Гуцульщині


Більше двох тисяч листів Миколаю від дітей надійшло на Косівщину, де в Національному природному парку «Гуцульщина» знаходиться садиба цього святого.

В дерев’яному будиночку серед гір є пошта святого Миколая і кабінет, де він читає листи, музей різдвяно-новорічної іграшки, майстер-клас, казкове містечко, ігровий майданчик.

Сьогодні в садибі побувало чимало дітей з різних регіонів України.

Косівські пластуни передали Вифлеємський вогонь, від якого запалена Миколаївська ватра. Горітиме вона до Водохреща. Засяяла вогнями і новорічна ялинка.

Святий Миколай раніше побував у сім’ях дітей з багатодітних родин, сиріт, інвалідів Косівщини, всі вони отримали солодкі подарунки. А садиба прийматиме дітей упродовж всіх новорічно-різдвяних свят.

За словами начальника відділу рекреації та екологічної освіти Національного природного парку «Гуцульщина» Анастасії Костюк, на святкування Миколая не витрачено жодної державної копійки, це виключно внесок благодійників, яких називають «добрими помічниками Миколая». Щороку їх стає все більше.

Здавна Микола Чудотворець вважався покровителем дітей та ремесел. В Україні цього святого вшановують двічі: 22 травня та 19 грудня.
XS
SM
MD
LG