Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 14:34

Ющенко на Буковині критикував Тимошенко й Януковича


Президент і кандидат на Президента на зустрічі з виборцями в Чернівцях у неділю висловив упевненість, що Блок Юлії Тимошенко та Партія регіонів об’єднаються після президентських виборів незалежно від того, хто їх виграє.

Віктор Ющенко нагадав, що ці дві політичні сили, які очолюють його суперники на виборах Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, із серпня 2008 року за підтримки «північного сусіда» вели переговори щодо об’єднання в так звану «кремлівську більшість».

«Але й зараз, що б ви мали на увазі, союз Тимошенко та Януковича – це союз, який буде і в якому не треба мати сумніву – тільки відбудуться президентські вибори», – заявив Ющенко.

При цьому він кілька разів висловлював переконання, що виграє вибори сам.

Але, додав Президент, навіть за цих обставин БЮТ та Партія регіонів «із колосальною підтримкою ззовні будуть працювати над тим щоб створити конституційну більшість, бо це найкращий спосіб, який гарантує вічну присутність тих і тих».

Повторивши думку, що Президентом знову буде він, Віктор Ющенко заявив: «Будь-яка інша дорога, яку нам пропонує чи Віктор Янукович, чи Юлія Тимошенко, – це дорога в нікуди».

Він висловив упевненість, що ці політики не будуть відстоювати національні цінності України.

Крім того, Ющенко скритикував Прем’єр-міністра Тимошенко за її позицію про створення консорціуму для управління українською газотранспортною системою.

«Мені відоме бажання Прем’єр-міністра організувати консорціум, на що ніколи я санкцій не дам, наскільки у мене буде можливостей. Оскільки нам не пропонують створити консорціум із видобутку газу в Росії або з продажу газу в Європі, а пропонують створити консорціум на нашій функції транзиту. Так що це за національна політика?» – заявив Президент.

А в інтерв’ю Чернівецькому обласному телебаченню Віктор Ющенко заявив, що всі його суперники на президентських виборах 17 січня 2010 року бояться давати відповідь на питання, чи є перебування російського Чорноморського флоту в Криму стабілізувальним, а чи дестабілізувальним чинником для України.

Сам Ющенко вважає, що це чинник дестабілізувальний.

Як сказав Президент, звертаючись на адресу інших кандидатів, не треба боятися відповіді на це запитання, «якщо ти сповідуєш національні інтереси, якщо ти не політикан, а державний діяч».

Recommended

XS
SM
MD
LG