Доступність посилання

ТОП новини

Від переохолодження в Україні померли 27 людей – МОЗ


Жертвами переохолодження та обмороження в Українi, за оперативними даними Мiнiстерства охорони здоров’я України, стали 27 людей. Такi данi станом на 12:00 понедiлка повiдомили в прес-службi МОЗу.

Зокрема, в Донецькiй областi вiд переохолодження померли 11 людей, у Луганськiй i Волинськiй – по три людини, в Сумськiй, Херсонськiй i Черкаськiй – по двi людини i по однiй – в Iвано-Франкiвськiй, Кiровоградськiй, Рiвненськiй i Чернiвецькiй областях.

Загалом по допомогу з обмороженнями до медикiв звернулися близько 700 людей, з яких більше ніж половину шпиталізували.

Тим часом ,за даними Гідрометцентру, найближчими днями Україну очiкує потеплiння, а на Новий рiк – невеликi морози i помiрний снiг. За словами керівника Гiдрометцентру Миколи Кульбiди, з 23 грудня потеплiння розпочнеться iз захiдних областей України, з 24 грудня – воно досягне пiвденних, центральних i пiвнiчних областей країни, а вже з 25 числа плюсова температура спостерiгатиметься i на сходi України.

Загалом температура на всiй територiї України з 23 до 27 грудня включно становитиме +2-6, а на пiвднi країни 7 градусів тепла.

Вже починаючи з 28 грудня, за словами керівник Гiдрометцентру, очiкується невелика хвиля холоду, яка прийде iз захiдних i пiвнiчних регiонiв країни, а потiм охопить i решту всiх областей, включно iз пiвднем i сходом. «Ця хвиля холоду не буде сильною, це будуть невеликi помiрнi морози, якi триватимуть до початку нового року. У нас є хорошi очiкування того, що на Новий рiк в бiльшостi регiонiв України буде снiг, який покриє землю при температурi повiтря, яка буде близькою до 0-5 градусiв морозу», – повiдомив Кульбiда.
XS
SM
MD
LG