Доступність посилання

ТОП новини

Помилка при виборі Президента може коштувати Україні суверенітету – Ющенко


«Помилка 2010 року може коштувати Україні зміни курсу, а ціна може бути набагато більшою – це втрата нашого суверенітету», – сказав Президент, виступаючи сьогодні в Київському інституті міжнародних відносин.

Віктор Ющенко вважає, що якщо Президентом стануть Юлія Тимошенко чи Віктор Янукович, перше, що вони зроблять, – це відмовляться від європейського, зокрема, євроатлантичного курсу.

«Перший референдум, який проведе Тимошенко, – це референдум про невступ України в НАТО, а бюлетені розписуватиме Медведчук», – додав Президент.

За його словами, відбудеться зміна національного курсу, і буде зраджено національні інтереси.

Ющенко також допустив, що в разі, якщо крісло Президента займе не він, можлива пролонгація угоди про перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

При цьому він знову наголосив, що «виведення Чорноморського флоту – це один із чинників стабілізації в Україні». Голова держави нагадав, що, згідно з Конституцією України та угодою, підписаною між Україною та Росією, російський Чорноморський флот до 28 травня 2017 року має бути виведений із території України.

Президент також висловив думку, що мета українсько-російських газових угод – можлива втрата для України газотранспортної системи, а така втрата, за його словами, буде зрадою національної стабільності та суверенітету.
XS
SM
MD
LG