Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:56

Тимошенко сподівається, що міжнародні спостерігачі не дадуть сфальсифікувати вибори


Прем’єр-міністр заявила: «Ми звернулися до ОБСЄ, до міжнародних організацій» із проханням надати спостерігачів, щоб не допустити повторення з боку Віктора Януковича, вочевидь маючи на увазі вибори Президента 2004 року і фальсифікації на них. «Це наше першочергове завдання», – сказала вона, зустрічаючись із президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком на летовищі Бориспіль.

І Юлія Тимошенко, і лідер Партії регіонів кандидують на Президента на виборах 2010 року.

Тимошенко на зустрічі з Бузеком також заявила, що її основна передвиборна програма – «побудувати Європу в Україні».

Напередодні Янукович на зустрічі з Бузеком також заявляв, що розраховує на міжнародних спостерігачів, щоб відвернути фальсифікації на виборах Президента, і дав знати, що бачить таку загрозу з боку Тимошенко.

Лідер Партії регіонів, зокрема, висловив стурбованість, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає на підтримку Прем’єр-міністра й через це відбувається політизація правоохоронних органів.

Раніше сьогодні Президент і теж кандидат на Президента Віктор Ющенко заявив, що і Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, якщо стануть Президентом, перше, що зроблять, – це відмовляться від європейського, зокрема, євроатлантичного курсу.

Recommended

XS
SM
MD
LG