Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: зовнішня підтримка кандидатів на Президента неприпустима


Прем’єр-міністр і кандидат на Президента, виступаючи на прямій телефонній лінії, заявила, що досвід двох інших кандидатів, нинішнього Президента Віктора Ющенка і лідера Партії регіонів Віктора Януковича, свідчить, що «треба розраховувати під час президентської кампанії виключно на підтримку українського народу, розраховувати виключно на підтримку громадян України».

Юлія Тимошенко заявила, що вважає неприпустимим для кандидата на Президента «брати будь-які зобов’язання, які так чи інакше можуть суперечити національним інтересам нашої держави».

«Тому підтримка будь-якої країни під час президентських виборів для кандидатів на Президента є не тільки неприпустимою, але й протиприродною», – сказала Вона.

Позаминулого тижня, коли Тимошенко побувала на з’їзді Європейської народної партії, спостерігачем у якій є її партія «Батьківщина», блок її імені всіляко наголошував на тому, що ЄНП нібито висловила їй пряму підтримку в українських президентських змаганнях.

На цьому з’їзді, зокрема, диктор представила Тимошенко як «майбутнього Президента України».

В офіційному тексті звернення ЄНП ішлося лише про заклик до демократичних сил України об’єднатися і підтримати найбільш демократичного і проєвропейського кандидата, який вийде в другий тур президентських виборів.
XS
SM
MD
LG