Доступність посилання

ТОП новини

Готуючись до Різдва, німці відкрили для себе можливості Інтернету


Підготовка до Різдва для багатьох німців означає, передусім, одне: надмірний стрес у пошуку подарунків для близьких і друзів. В останні роки набирає дедалі більшого значення інтернет-торгівля. Замовлення через всесвітню павутину допомагає уникнути тисняви в переповнених магазинах. У віртуальних крамницях є все, навіть уже прикрашені ялинки.

Цього року останні передріздвяні дні для працівників торгівлі видалися особливо напруженими. Люди закуповують багато, оскільки після двох святкових днів відразу йде неділя. Це означає, що крамниці залишатимуться закритими впродовж трьох днів.

Кожний п’ятий купує в Інтернеті

З огляду на таку обставину навряд чи кому вдалося уникнути стояння в чергах і штовханини між полицями, купуючи предмети щоденного вжитку. А от підібрати потрібний подарунок можна було й без стресу, зазирнувши через домашній комп’ютер до Інтернет-крамниць. Як повідомив інститут соціологічних досліджень Forsa, цього року кожний п’ятий німець висловив готовність скористатися послугами онлайн-торгівлі. Придбати в таких магазинах можна все, навіть ялинки.

«Світ Різдва» – одна з німецьких фірм, яка вже не один рік торгує саме ялинками. Керівник фірми Ганс Люттер розповідає, що замовлення надходять не тільки від підприємств, а й також від приватних клієнтів. «Є люди, які люблять ходити на різдвяні ярмарки, попити там глінтвейну. Але всі вони добре вдягнені. У них чистий автомобіль, і вони не хочуть займатися ялинкою, яка, можливо, стоїть під снігом або дощем», – змалював свого типового клієнта Ганс Люттер. Чимало з таких клієнтів замовляють уже відразу прикрашену ялинку.

Червоні прикраси й повернення до природи

До речі, про оздоблення ялинок. У Німеччині цього року модно чіпляти на гілки «вічно зеленої» не блискучі чи різнобарвні прекраси, а кульки й гірлянди, витримані в традиційному червоному кольорі. Декоратор Марґрет Шмаль розповіла: «Ще користувались попитом цього року прикраси в народному стилі, справжні червоні свічки з червоними підсвічниками й солом’яні іграшки. Одним словом, ми повертаємося назад до природи», – сказала Шмаль.

А от на святковому столі німців особливих змін не спостерігається. Такого висновку можна дійти, зазирнувши до закупівельних кошиків у магазинах: капуста, картопля, гусак, тісто для галушок. Одним словом усе, з чого готуються традиційні різдвяні страви.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG