Доступність посилання

ТОП новини

Президент Ющенко пояснив, чому він критикує Януковича менше, ніж Тимошенко


Президент України Віктор Ющенко заявив, що на сьогодні він більше критикує Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, ніж лідера опозиції Віктора Януковича тому, що своїм головним завданням вважає вихід у другий тур виборів.

Про це він сказав у програмі «Велика політика» на телеканалі «Інтер».

«Чому я не критикую Януковича? Янукович – це друга серія. Зараз не йде дискусія, що Янукович приносить невдалий світогляд для України. Я підкреслюю: і Янукович, і Тимошенко – це одна й та сама проблема для України. Вони нічим не відрізняються», – сказав Ющенко.

«Моя тактика дуже проста: я сьогодні критикую Прем’єр-міністра, виходжу у другий тур і там я буду критикувати Януковича. Сьогодні більшою проблемою є Тимошенко. Янукович проходить у другий тур, але якщо в другий тур програє свій вихід демократія – це буде трагедія. Ось, власне, на чому збудована моя тактика і чому я не витрачаю свої сили на Януковича, і бережу свої сили на другий тур», – сказав Ющенко.

При цьому він знову висловив тезу, що Тимошенко може встановити диктатуру, хоче підпорядкувати собі всі гілки влади. «Я говорю не про жінку, я говорю про Прем’єр-міністра», – сказав Ющенко.
XS
SM
MD
LG