Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 06:02

Україна вчасно розрахується з Росією за спожитий у грудні газ – Тимошенко


Уряд на початку січня 2010 року у повному обсязі розрахується за спожитий у грудні російський природний газ. Про це заявила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на брифінгу у ході робочої поїздки до Черкаської області.

«Такі заяви лунають перед завершенням кожного місяця, вже, як мінімум, рік. Ми як країна чітко і впевнено розраховуємося, чітко і впевнено ведемо у кризу наше фінансове життя», – наголосила глава уряду.

При цьому Юлія Тимошенко зазначила, що облгази на сьогодні не виконують своїх функції та покладених на них завдань, а займаються руйнацією системи забезпечення природним газом.

Прем’єр-міністр нагадала, що уряд разом з НАК «Нафтогазом» ухвалив рішення про припинення угоди на оренду з облгазами та передання локальних мереж у державну власність.

«Ми постановою уряду передавали локальні газові мережі від таких корумпованих газових власників. Саме тому ми ухвалювали постанову з оренди повернути назад НАК «Нафтогазу» у державну власність. На жаль, Президент зупинив дію цієї постанови», – наголосила Юлія Тимошенко.

Водночас голова уряду висловила сподівання, що у лютому дія цієї постанови буде поновлена і буде наведено порядок з обласними газопостачальними компаніями.
XS
SM
MD
LG