Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 15:24

Тимошенко вважає інформацію про угоду між Ющенком і Януковичем правдивою


Кандидат у Президенти, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що заява колишнього співробітника Секретаріату Президента Ярослава Козачка підтверджує наявність домовленості про співробітництво між діючим Президентом Віктором Ющенком й лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

Про це вона сказала в Каневі (Черкаська область) на зборах із нагоди видачі земельних актів жителям міста й району.

«Не вірити можна було б, якби все це не підтверджувалося щоденними подіями, коли Азаров, наприклад, у Секретаріаті Президента кабінет має. Там щоденні наради спільні проходять», – сказала Тимошенко.

При цьому прем'єр упевнена, що олігархічні групи всіляко сприяють такому співробітництву, чому вона вважає свідченням ігнорування центральними телеканалами, які належать, з її слів, олігархам, цієї заяви екс-співробітника Секретаріату.

«Те, що вчора людина поклала заяву, пішла з роботи, оприлюднила угоду, жоден центральний канал не показав. Вичистили всі новини – нуль», – заявила Тимошенко.

Прем'єр вважає, що цей приклад показує реальний стан свободи слова в Україні.

«І коли пишуть, що в нас є свобода слова, то це свобода слова в олігархії, а не в тих людей, які ще продовжують боротися за цю правду», – сказала голова уряду.

Тимошенко вважає трагедією такий стан свободи слова.

25 грудня екс-керівник департаменту Секретаріату Президента України Ярослав Козачок оприлюднив копію тексту угоди, в якій містяться зобов'язання Віктора Януковича і Віктора Ющенка уникати взаємної критики в передвиборній агітації й використовувати всі наявні можливості для підтримки Януковича в можливому 2-му турі, а у разі перемоги Януковича Ющенку гарантується посада Прем'єр-міністра.

І Ющенко, і Янукович спростували факт підписання такої угоди.

Recommended

XS
SM
MD
LG