Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:06

Ціни навпіл:у Харкові подешевшали корпоративні вечірки


Харків – 30 грудня – передостанній день корпоративних вечірок. Цього року більшість компаній значно скоротила бенкетні витрати і на розважальні заходи витрачає мінімум. Через таку економію довелося ледь не вдвічі зменшити розцінки й організаторам корпоративів у Харкові. Утім, на нестачу клієнтів вони не скаржаться. Вони кажуть, що роботою завалені настільки, що не вистачає людей, зокрема ді-джеїв.

Організація Олени Козинець зазвичай новорічні корпоративи проводить у найкращих нічних клубах та ресторанах Харкова. Цього разу фінансові труднощі не дозволяють компанії запросити туди своїх співробітників.

Навіть звільнення кількох працівників на початку року і суттєве зменшення зарплат не змогло врятувати фірму від суцільної економії в подальшому.Тому, зазначає Олена, 2010-й організація зустрічатиме просто в офісі – навіть без «спонсорської» допомоги керівництва.

«Доведеться різати ковбасу чи бігати до магазину за батонами, – каже вона. – І мусиш продумати не тільки домашнє меню, а й страви, які можна приготувати нашвидкуруч в офісі. Якось воно буде, але свято, звісно, буде набагато скромніше, аніж ми могли собі дозволити ще кілька років тому».

Набагато кращі справи у видавництві, де працює Євгенія. Корпоративна вечірка там уже відбулася. Фірма замовила для співробітників бенкетну залу і розважальну програму. Утім, за святковим столом дехто таки відчув присмак кризи.

«Щодо меню можна сказати, що відчувається, що на дворі фінансова криза, чи принаймні усі звикли вже до цієї думки, – зауважує Євгенія. – Бо, наприклад, гарячого так і не було. Усе зупинилося на закусці. Ну, і спиртне – також із найдешевших».

Розмах свята залежить від розміру гаманця

Послуги ді-джея, ведучого, піротехнічне та світлове оформлення свята – комплект доповнюється або скорочується залежно від розміру гаманця, каже ді-джей SEL. А оскільки цього року більшість компаній скоротили бенкетні витрати, фірмам із організації вечірок довелося переглянути і розцінки. Тож корпоративне святкування 2010 року обійдеться ледь не вдвічі дешевше, аніж зустріч 2009-го.

«Ціни впали. Минулого року виїзна дискотека на базу відпочинку в новорічну ніч коштувала 500 доларів. А зараз максимум доходить до 300. І це ще добре. Загалом ціна в 200 доларів. Ціни… довелося посунутись усім, адже попит великий, а в людей грошей небагато», – каже ді-джей. Корпоративні вечірки, як і весілля, є й будуть завжди, додає він.

Напередодні Нового року робочий день ді-джея зазвичай стартує о сьомій вечора і за домовленістю може тривати до п’ятої ранку. Кожна новорічна дискотека, незалежно від фінансової спроможності клієнта, традиційно починається після гіту «Абби» «Happy New Year».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG