Доступність посилання

ТОП новини

Керівники України привітали українців з Новим роком


Про успіхи та негаразди в Україні у 2009 році напередодні Нового року говорили на усіх телеканалах та в друкованих ЗМІ основні кандидати на посаду глави держави, вибори якого відбудуться 17 січня.

Зокрема, у своєму новорічному телевізійному вітанні чинний Президент Віктор Ющенко висловив сподівання, що в 2010 році Україна примножить свої досягнення. «Наша сила, сила нашого народу, його держави, демократії й культури – могутня. Могутніша, ніж які-небудь внутрішні й зовнішні загрози», - сказав Ющенко.

Він зазначив, що минулий рік був досить складним. «Це був непростий рік. Він прийшов під знаком кризи, але не криза визначила його характер. Цей рік був багатий на події і щедрий на висновки. Ми, я вірю, навчимося оцінювати себе гідно, спокійно й без пафосу, і без зменшень», - сказав Президент.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зустрічала Новий рік на Майдані Незалежності в Києві. Вона побажала, щоб кожен день 2010 року приносив щастя, впевненість, і любов.

Тимошенко запропонувала загадати спільне бажання щодо створення в Україні сильної європейської держави. «Ми все життя присвячуємо тільки одній мрії. Я хочу, щоб зараз ми загадали спільне бажання – це сильна, красива, заможна, європейська країна, яка є справжньою перлиною в короні Європи! І на нас будуть рівнятися. І ми будемо з гордістю йти до європейської спільноти», - зазначила вона.

З Новим роком українців з екранів телевізорів упродовж всього вчорашнього дня також вітали кандидати на Президента України Віктор Янукович, Володимир Литвин, Сергій Тігіпко.

Громадський правопорядок під час новорічних і різдвяних свят забезпечуватимуть в Україні понад 25 тисяч працівників міліції. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ. Особовий склад органів внутрішніх справ переведений на посилений режим служби, а в регіонах створені оперативні штаби.
XS
SM
MD
LG