Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 05:18

Ющенко заявив, що вірить у збільшення Україною досягнень у 2010 році


Президент Віктор Ющенко заявив, що вірить, що в 2010 році Україна примножить свої досягнення. Про це він сказав у новорічному телевізійному привітанні.

«Наша сила, сила нашого народу, його держави, демократії й культури – могутня. Могутніша, ніж які-небудь внутрішні й зовнішні загрози... Давайте вірити в нашу сили, вірити в себе. Ніяких сумнівів, будьте впевнені в тім, що 2010 рік принесе нам перемогу», – сказав Ющенко.

Він зазначив, що рік, що минає, був хоч і складним, але багатим на події й висновки.

«Це був непростий рік. Він прийшов під знаком кризи, але не криза визначила його характер. Цей рік був багатий на події й щедрий на висновки. Ми, я вірю, навчимося оцінювати себе гідно, спокійно й без пафосу, і без зменшень», – констатував Президент.

Глава держави закликав українців згадати й підтримати тих, хто поніс втрати й пережив потрясіння в 2009 році.

Він наголосив, що пишається досягненнями епохи, що завершується.

«Завершується ціла епоха в нашому житті. Я пишаюся цим часом. Пишаюся – із внутрішнім спокоєм, без гордовитості й без рожевих мрій. Пишаюся свободою слова, свободою вибору, свободою для бізнесу. Пишаюся багатьма економічними показниками», – сказав він.

Ющенко висловив упевненість, що шляху назад у країни нема, що вона повинна й далі розвиватися, іти шляхом демократичних перетворень, європейської та євроатлантичної інтеграції.

Глава держави привітав співвітчизників із новим 2010 роком.
XS
SM
MD
LG