Доступність посилання

ТОП новини

У перший день Нового року Папа Римський закликав до взаємоповаги


Папа Римський, Бенедикт Шістнадцятий, сьогодні вранці відслужив ранкову урочисту літургію в соборі Святого Петра в Римі, а потім повернувся до Апостольського палацу Ватикану і з вікна свого робочого кабінету звернувся до десятків тисяч вірних, що зібралися перед палацом. Глава Римо-Католицької церкви закликав народи «справедливо і мудро розпоряджатися природними ресурсами Землі, що є необхідною умовою для миру». Цей заклик Понтифіка прозвучав у першій в Новому році його молитві «Ангел».

Відзначаючи початок Нового 2010 року, Папа Бенедикт Шістнадцятий закликав до взаємної поваги, боротьби з дискримінацією, піклування про дітей і захист їх від насильства та війн. 1 січня для Католицької церкви є всесвітнім днем піклування про дітей, тому Папа звернувся до всіх збройних угруповань із проханням зупинитися, скласти зброю, подумати і відмовитися від насильства.

«Ви відчуєте у серцях радість миру, можливо, давно забуту вами»,– сказав Папа під час меси. Він також додав, що мир розпочинається з розуміння, що всі люди брати, а не вороги.

«Мир розпочинається з погляду на іншу людину, як на особистість, незалежно від кольору шкіри, національності, мови і релігії ,– сказав 82-річний Бенедикт Шістнадцятий.
XS
SM
MD
LG