Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 04:57

Афганські повстанці заявляють, що мстять американцям за удари проти них у Пакистані


Вибух на американській базі в Афганістані минулого тижня був відповіддю на авіаудари США у Пакистані, мовиться в заяві, оприлюдненій в інтернеті від імені терористичної мережі «Аль-Каїда».

Тоді, 30 грудня минулого року, йорданець-інформатор, який виявився подвійним агентом, прийшов ніби з доповіддю на базу в афганській провінції Хост, яку використовували працівники Центрального розвідувального управління США, і підірвав на собі вибухівку, вбивши 7 фахівців ЦРУ.

Тим часом уже після цього теракту пакистанська розвідка повідомила про п’ять нових авіаційних ударів, завданих із американських безпілотних літаків по об’єктах у регіоні пакистанського Північного Вазиристану. Внаслідок цих ударів тільки минулої середи загинули 11 осіб, як вважають, повстанців, пов’язаних із «Аль-Каїдою» чи рухом «Талібан».

Територія Північного Вазиристану, яка межує з Афганістаном, вважається одним із головних притулків для ісламських екстремістів. Американські безпілотні літаки регулярно завдають ударів проти повстанців у цьому регіоні.
XS
SM
MD
LG