Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 03:41

У БЮТ заявляють, що Ющенко свідомо поширює неправду проти Тимошенко в інтересах Януковича


Про це йдеться у заяві прес-служби БЮТ.

У документі зазначається, що Тимошенко не володіє офшорними компаніями на Кіпрі чи в будь-яких інших офшорних зонах. Про це йдеться у листі Державного комітету фінансового моніторингу України на ім’я народного депутата Володимира Пиоипенка, який подавав до ДКФМ відповідне звернення.

У прес-службі БЮТ нагадали, що напередодні Київський апеляційний адміністративний суд «розглянув наклепницькі відомості Віктора Ющенка щодо начебто володіння Юлією Тимошенко офшорною компанією та повністю спростував зазначені відомості».

«Незважаючи на це, Ющенко продовжує поширювати завідомо неправдиву інформацію про начебто наявність у Тимошенко офшорних компаній. А, отже, окрім розповсюдження дезінформації, Президент демонструє неповагу до закону та до рішення суду», – заявляє прес-служба БЮТ.

У блоці вважають, що, «систематично поширюючи подібну брехню, Президент та водночас кандидат у Президенти Ющенко діє в інтересах іншого кандидата у президенти – Віктора Януковича, який буде опонентом Юлії Тимошенко у другому турі виборів. Цілеспрямоване поширення неправдивих заяв Ющенком на адресу Тимошенко вкотре доводить, що чинний глава держави виконує роль технічного кандидата та довіреної особи Януковича».

Прес-служба БЮТ «закликає громадськість та ЗМІ розглядати всі заяви Ющенка щодо Тимошенко саме в цьому контексті».

Recommended

XS
SM
MD
LG