Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 17:22

Троє українців постраждали від нападу нігерійських піратів – МЗС


Троє українських моряків постраждали внаслідок нападу нігерійських піратів на танкер Westaf у районі Лагоса (Нігерія).

За повідомленням прес-секретаря Міністерства закордонних справ України Валерія Джигуна, напад стався ще 29 грудня, внаслідок чого постраждали четверо членів екіпажу, троє з яких – громадяни України. Він також розповів, що пірати пограбували судно й залишили його.

Капітана судна, за інформацією прес-секретаря МЗС, із вогнепальним пораненням госпіталізували, проте на сьогодні він і решта членів екіпажу вже почуваються задовільно й повернулися на борт судна.

Валерій Джигун додав, що до складу екіпажу входять семеро осіб, стан їхнього здоров'я задовільний.

Власник судна тільки в суботу, 9 січня, підтвердив українській стороні факт нападу нігерійських піратів на судно з українцями.

За повідомленням прес-служби Міністерства транспорту та зв'язку України, станом на 10 січня загалом пірати захопили 14 українських громадян, які працюють за наймом на іноземних судах.

Зокрема, двоє громадян України перебувають на танкері Maran Centaurus (прапор Панами, судновласник Греція, вантаж – нафтопродукти), захопленому 29 листопада 2009 року; двоє українців – на танкері St.James Park (прапор Великої Британії, вантаж – хімікати), захопленому 28 грудня 2009 року, й 10 українських громадян – члени екіпажу танкера Asіan Glory (прапор Великої Британії, вантаж – автомобілі) – потрапили в полон 2 січня 2010 року.

Recommended

XS
SM
MD
LG