Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: Боротьба між Тимошенко і Януковичем – це боротьба за прем'єрське крісло


Кандидат на Президента України, Голова Верховної Ради Володимир Литвин висловив переконання, що «боротьба між Тимошенко та Януковичем – це боротьба за прем'єрське крісло».

«Вони розглядають посаду Президента як доповнення до прем'єрських повноважень», – зазначив він, відповідаючи на запитання журналістів у Одесі.

Володимир Литвин зауважив, що «все те, що вони пропонують, – продовження нагнітання політичної кризи та політичних конфліктів».

«На превеликий жаль, триває боротьба навіть не за посаду Президента, триває боротьба за абсолютну владу. Політики не хочуть жити за Конституцією – в цьому найбільша загроза для людей», – наголосив Литвин.

«Люди мають зрозуміти, що сьогодні відбувається великий процес обдурювання. Проблема полягає в тому, що не можна нав'язувати людям тезу, що Президент – це найвища посадова особа, далі – Прем'єр-міністр, далі Верховна Рада й усі інші інститути влади. Такої вертикалі немає, не буде і ніде у світі немає», – констатував спікер.

«Президент України має бути арбітром нації, гарантом Конституції, він повинен забезпечувати стабільність, спокій, передбачуваність і єдність країни», – зазначив Володимир Литвин.
XS
SM
MD
LG