Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 18:43

Працівникам електротрансу Харкова обіцяють до середи виплатити борги із зарплати


Водіям та кондукторам харківських трамваїв та тролейбусів виплатять зарплату за рахунок грошей, зарезервованих на будівництво метро. Про це заявив генеральний директор ХКП «Міськелектротранс» Сергій Почепецький.

За його словами, в міськраді, де впродовж кількох годин тривала нарада щодо ситуації на підприємстві, вирішили направити на погашення заборгованості з зарплати гроші, які в міському бюджеті були зарезервовані на будівництво метро в лютому і березні, загалом 28 мільйонів гривень.

«Цього достатньо, щоб погасити борг в повному обсязі. Люди отримають зарплату максимум у середу», – заявив Почепецький.

Водночас посадовці запевняють, що будівництво метро не припиниться, оскільки на січень фінансування вже виділили, а гроші на лютий і березень виділятимуть за підсумками наповнення бюджету.

Сьогодні працівники «Міськелетрансу» оголосили страйк і не вивели на маршрути трамваї та тролейбуси. Натомість влаштували пікет під стінами міської ради. Люди заявили, що готові страйкувати аж доки не отримають зарплату. Працівникам підприємства винні гроші за червень-грудень 2009 року.

За словами директора підприємства Сергія Почепецького, робота міського електротранспорту поновиться вже сьогодні ввечері.

Натомість працівники підприємства кажуть, що на роботу не вийдуть як мінімум до середи, коли їм мають погасити борги.

Recommended

XS
SM
MD
LG