Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 02:58

Фонд держмайна виставив на продаж «Національні авіалінії України»


Фонд державного майна України оголосив конкурс з продажу 100% пакету акцій ВАТ «Авіакомпанія «Національні авіалінії України».

Як повідомили у прес-службі ФДМУ, початкова вартість пакету акцій становить понад 19 мільйонів гривень.

Фіксовані умови конкурсу передбачають погашення простроченої заборгованості ВАТ перед бюджетом у розмірі понад 6,6 мільйона гривень протягом 1 року з моменту переходу права власності на пакет акцій, недопущення появи нової простроченої заборгованості, зменшення дебіторської заборгованості, забезпечення беззбиткової діяльності підприємства.

Авіакомпанія «Національні авіалінії України» заснована в 1998 році на базі Київського авіапідприємства «Авіалінії України». Основними напрямами діяльності авіакомпанії є надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів на внутрішніх і міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомки. З 2001 року авіакомпанія польотів не виконує. Кредиторська заборгованість авіакомпанії не дає можливості виділити кошти на відновлення парку літаків і відновити польоти.

Із 1999 року було зроблено кілька спроб виставити на торги контрольний пакет акцій авіакомпанії, але не знайшлося жодного покупця.

Recommended

XS
SM
MD
LG