Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 12:08

Президент Європейського центробанку: світова економіка стабілізується


Президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) вважає, що світова економіка поступово повертається в нормальне русло після глобального економічного спаду. Жан-Клод Тріше підтвердив тезу «поступової нормалізації глобальної економіки».

«Ми отримуємо підтвердження послідовної нормалізації ситуації в економіці і того факту, що ми перебуваємо в стадії відновлення, якщо говорити про глобальну економіку», – сказав президент ЄЦБ у понеділок на прес-конференції після засідання Банку міжнародних розрахунків у Базелі.

Тріше відзначив заслуги країн, що розвиваються, які відіграють одну з головних ролей в процесі подолання світової економічної кризи. «Це багато в чому відбулося завдяки економікам, котрі розвиваються, що демонструє стійкість у період, який виявився найбільш важким, якщо вести мову про падіння виробництва, – сказав він. – Цілком зрозуміло, що вони зараз перебувають у більш динамічній фазі розвитку».

Тріше також нагадав про необхідність упорядкувати державні бюджети. «Ми присвятили багато часу проблеми фіскальних дисбалансів, необхідно повернутися до нормальної і стійкої фіскальної позиції в середньостроковій перспективі», – заявив Тріше.
XS
SM
MD
LG