Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ: Ющенко поширив неправдиву інформацію про те, що виграв суд у Тимошенко


Блок Юлії Тимошенко заявляє, що Вищий адміністративний суд відмовився розглядати скаргу Президента Віктора Ющенка на визнання недостовірною інформації про володіння прем’єром Юлією Тимошенко офшорною компанією на Кіпрі через її непідвідомчість адмінсудам. Про це йдеться в повідомленні прес-служби БЮТ.

«Віктор Ющенко поширив неправдиву інформацію про те, що виграв суд у Юлії Тимошенко», – мовиться в повідомленні.

Депутат Верховної Ради, заступник голови фракції БЮТ Андрій Портнов заявляє, що 11 січня Вищий адмінсуд частково змінив рішення Київського апеляційного адміністративного суду.

«У своєму рішенні суд вказав, що Віктор Ющенко за свої обвинувачення повинен відповідати не як кандидат у Президенти, а як Президент України, і ця справа повинна розглядатися у рамках цивільного провадження», – сказав Портнов.

Крім того, за його словами, головуюча у цій справі суддя Вищого адмінсуду Тетяна Чумаченко фактично відмовилася розглядати це питання по суті й передала його в цивільні суди. Портнов пов’язує такі дії судді з тим, що 15 грудня 2009 року Чумаченко одержала звання заслуженого юриста України.

Напередодні прес-служба Президента повідомила, що Вищий адміністративний суд 11 січня скасував рішення Київського апеляційного адмінсуду від 6 січня, яким був задоволений позов Тимошенко до Ющенка про визнання недостовірною інформації щодо володіння Тимошенко офшорною компанією на Кіпрі.
XS
SM
MD
LG