Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 22:00

Литвин ініціює позачергове засідання Ради 13-14 січня


Голова Верховної Ради Володимир Литвин ініціює проведення позачергового засідання парламенту протягом двох днів 13-14 січня. «Я попросив, щоб підготували пропозицію юристи, як потрібно чинити, я попросив, щоб відпрацювали таку пропозицію: внести доповнення до мого розпорядження про скликання позачергового засідання, продовживши його на 2 дні – 13 і 14», – сказав спікер.

Литвин пояснив свою ініціативу тим, що після того, як фракція БЮТ заявила про намір ініціювати проведення позачергового засідання Ради 13 січня, Партія регіонів внесла необхідні для проведення такого засідання документи, а пізніше такі ж документи вніс БЮТ.

Таким чином, за словами голови парламенту, в його розпорядження про проведення позачергового засідання 13 січня виявилося два додатки, в одному з яких були перераховані близько 60 питань, ініційованих ПР, а в другому – питання, ініційоване БЮТ, про внесення змін до закону про вибори Президента.

Сьогодні БЮТ вніс документ на проведення позачергового засідання парламенту 14 січня, на якому пропонується розглянути все те ж питання про внесення змін до закону про вибори Президента. При цьому Литвин висловив упевненість у тому, що 13 січня зміни до закону про вибори не будуть внесені.

Водночас спікер висловив сумніви в тому, що, навіть якщо зміни до закону про вибори Президента будуть внесені до 17 січня, вони набудуть чинності до дня голосування.

На завтра заплановане позачергове засідання Верховної Ради. У Верховній Раді була зареєстрована ініціатива 163 депутатів від Партії регіонів і 151 – від БЮТ про проведення такого засідання.

Сьогодні ж БЮТ заявив про намір ініціювати ще одне позачергове засідання парламенту 14 січня.

Recommended

XS
SM
MD
LG