Доступність посилання

ТОП новини

Почалася гра у Верховній Раді – Василь Кисельов


Київ – Позачергове засідання має відбутися сьогодні у Верховній Раді. Ініціаторами виступили Партія регіонів та Блок Юлії Тимошенко. Депутати-регіонали пропонують розглянути близько 60 питань. А б'ютівці – зміни до закону про вибори. Про перспективу сьогоднішнього засідання Радіо Свобода запитало у народного депутата Василя Кисельова, який є позафракційним.


– Які шанси, що сьогодні Верховна Рада спроможеться ухвалити хоча б якесь рішення?

– Ніякого рішення сьогодні ухвалено не буде. Почалася гра. За три дні до початку голосування проводити сесію і намагатися щось ухвалити… Звіт уряду не можна слухати, оскільки є процедура. Так само, як і ухвалювати зміни до виборчого законодавства. Президент обов’язково знайде якусь зачіпку і не підпише ніяких змін. А у нього на підписання є 14 днів. Тому, думаю, що ніякого результату сьогодні не буде.

– Пане Кисельов, Ви сказали, що це є грою. Чиєю грою?

– Так, це чисто політична гра. Оскільки, коли БЮТ оголосив, що намагається домогтися, щоб із закону про вибори Президента були усунуті недоліки, які даватимуть змогу фальсифікувати результати виборів, то щоб не допустити цього, регіонали випередили б'ютівців. А враховуючи те, що Лавринович сьогодні головуватиме у Верховній Раді і у його руках те, кого зареєструвати першим, то ж першим зареєструвати проект регіоналів. Отож, це йде політична гра на випередження.
  • Зображення 16x9

    Тетяна Ярмощук

    Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук. 

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG