Доступність посилання

ТОП новини

В Українi спад захворюваностi на грип – санлiкар


В Українi зареєстрували спад захворюваностi на грип та ГРВІ, заявив перший заступник мiнiстра охорони здоров’я – головний державний санiтарний лiкар Олександр Бiловол на засiданнi парламенту в середу.

«Епiдемiологiчний порiг пiдвищений лише в чотирьох областях – Луганськiй, Днiпропетровськiй, Сумськiй i Полтавськiй, а також в автономнiй республiцi Крим», – сказав Біловол пiд час звiту Кабiнету Мiнiстрiв про виконання рiшення Верховної Ради про ситуацiю, що склалася у зв’язку з епiдемiєю грипу та пандемiчного грипу А/H1N1, i першочерговi заходи протидiї його поширенню.

За словами Біловола, ситуацiя в Українi не є винятковою – щорiчно на грип та ГРВI в Українi хворiють приблизно 18-20% населення. Щорiчно реєструється близько восьми мільйонів випадкiв ГРВI, а поки що з початку епiдемiї грипу та ГРВI на грип захворiли трохи більше чотирьох мільйонів людей.

При цьому санлікар наголосив, що, враховуючи ситуацiю, яка склалася в країнi у зв’язку з економiчною кризою, реакцiя уряду та Мiнiстерства охорони здоров’я були адекватними.
XS
SM
MD
LG