Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 01:19

Чому українські політики не можуть об’єднатися? Як Олег Ляшко виторгував машину? (Огляд преси)


Київ – Газета «Сегодня» попереджає, що продаж голосів виборців в Інтернеті, може бути справою шахраїв. Тому не варто поспішати оцінювати свій голос в кругленьку суму. Заголовок статті «Пастка для виборців».

Головна причина, чому українські політики сьогодні не хочуть об’єднатися – це наближення місцевих і, можливо, парламентських виборів, переконаний експерт газети «День». Адже об’єднання знімає відмінність між ними. Крім того, дружба між ними неможлива, бо за кожною політичною силою стоять власники – фінансові групи. Адже в політиці ще не дійшло до того, щоб як в економіці – кожен олігарх був представлений пакетом акцій. Публікація називається «Об’єднання. Як виняток».

Журналісти газета «Україна молода» переконані, що народний депутат з БЮТу Олег Ляшко таки мав проблеми із законом. Видання розповідає, як ще за часів президентства Л.Кравчука тоді ще просто журналіст О.Ляшко перевдягався у форму полковника міліції і вимагав у начальника однієї зі станцій техобслуговування тоді престижну машину «Волга». Окрім того, БЮТівець Ляшко отримав у столиці двокімнатну квартиру за підробленими документами. Про інші його правопорушення газета розповідає в статті «Ну зовсім не справжній полковник!».

Газета «Голос України» переконує, що нинішній уряд не зважаючи на відсутність доходів від економіки й дешевих грошей, не спасував ані перед глобальними, ані перед внутрішніми негараздами. І що важливо, не допустив відтоку з країни інвесторів. Бо, попри все, зазначає видання, Європейський банк реконструкції та розвитку збільшив цьогоріч обсяги інвестицій у 1,5 разу, хоча ще влітку планував інвестувати на мільярд менше.

«Ярослав Мудрий незаслужено привласнив собі славу будівельника Софійського собору. Свідоцтва цього ми виявили на стінах храму» – про це в газеті «Факти» стверджують історики Надія і В'ячеслав Корнієнки. Вони переконують, що з точністю до дня визначили, коли почалось і завершилось зведення Софії Київської і їх висновки офіційно визнало ЮНЕСКО.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG