Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 23:40

Міжнародні спостерігачі не платитимуть за візи на в’їзд до України – МЗС


Із міжнародних спостерігачів за виборами Президента України не стягуватимуть консульський збір при видачі візи на в’їзд до України. Це передбачає відповідне розпорядження Кабінету Міністрів, проект якого схвалили на засіданні уряду 13 січня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Реалізація цього нормативно-правового акта дозволить уникнути можливих проблемних ситуацій при в’їзді в Україну офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій під час підготовки та проведення виборів Президента, заявляють у відомстві.

Крім того, як повідомляє міністерство, «за дорученням міністра Петра Порошенка, МЗС України продовжуватиме надавати максимальне сприяння у питанні якомога ширшого залучення міжнародних спостерігачів та створення умов для їх ефективної діяльності в Україні з метою забезпечення публічності та відкритості виборчого процесу під час проведення виборів Президента України 2010 року».

ЦВК зареєструвала понад три тисячі іноземних спостерігачів за виборами Президента в Україні, які відбудуться цієї неділі.

Recommended

XS
SM
MD
LG