Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 04:29

У Дніпропетровську вперше проходить міжнародний фестиваль «моральної» документалістики


У Дніпропетровську сьогодні розпочався перший міжнародний фестиваль документального кіно «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі».

Родзинка фестивалю в тому, що в у ньому беруть участь лише кінострічки, які пропагують найвищі ідеали людського життя, розмірковують про вічні поняття й цінності.

На дніпропетровській кіноасамблеї упродовж трьох днів глядач побачить картини сучасних майстрів-документалістів з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Організатори кажуть, усі фільми – моральні, повчальні, такі, яких пересічний глядач часто-густо не може подивитися в телеефірі чи кінопрокаті. Причому усі презентації та перегляди – безкоштовні.

Фестиваль стартував прем'єрним показом документальної стрічки режисера Юрія Малюгіна «Список Кисельова». Завтра у рамках творчого змагання відбудеться зустріч із київським режисером Олександром Столяровим і презентація його фільму «Зрозуміти людину», а в неділю – творчий вечір московського режисера Олександра Купріна і демострація його фільму «Інше небо».

Гості фестивалю — режисер Олександр Купрін (Москва), президент міжнародного кінофестивалю «Магніфікат» режисер Юрій Горулєв (Мінськ), кінопродюсер, Лауреат державної премії Наддністрянщини в галузі культури й мистецтва, Наталя Голуб (Молдова), а також український письменник, кінодраматург, режисер Олександр Столяров, президент Міжнародного фестивалю «Кінолітопис» Лариса Єфименко й кінооператор Віктор Єфименко.

У рамках кінофестивалю пройдуть прямі телеефіри з почесними гостями форуму на регіональних телеканалах.

Проведення цього кінофоруму планують зробити щорічним.
XS
SM
MD
LG