Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко обіцяє зміцнити реальну незалежність України у разі обрання Президентом


Кандидат на Президента, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє зміцнити реальну незалежність України у разі обрання її Президентом.

Про це вона заявила під час робочої поїздки до Черкаської обсласті, у Золотоноші.

«Я хотіла б, щоб в 2010 році ситуація вже була нарешті для України незворотною, щоб Україна нарешті сказала, що точку неповернення пройдено, що в нас уже жодних можливостей, навіть ризиків повернення країни назад не буде», – сказала кандидат на посаду Президента.

При цьому Юлія Тимошенко додала, що вона розраховувала, що в 2004 році Україна вже встала на шлях зміцнення реальної незалежності, однак зараз існує загроза повернення панування олігархів у владу.

«Вони бачать Україну просто як, вибачите, шматок м'яса, який потрібно між собою поділити... держава зараз перебуває на лезі бритви», – заявила прем'єр.

За її словами, кандидат на Президента, лідер Партії регіонів Віктор Янукович є просто маріонеткою в руках олігархів, які хочуть лише приватизувати всі стратегічні об'єкти в державі.

Зокрема, вона зазначила, що його заяви про необхідність створення консорціуму з експлуатації й реконструкції української газотранспортної системи (ГТС) є не чимось іншим, як спробою забрати ГТС із держвласності.

Крім цього, Тимошенко висловила нерозуміння з приводу заяви Януковича про участь України в проектах будівництва газопроводів «Північний потік» і «Південний потік», зазначивши, що в такий спосіб Україна сама ж вкладе свої кошти для, того щоб в обхід неї пустили газ до Європи.

За словами Тимошенко, вона розраховує, що в другому турі виборів Президента вдасться уникнути масштабних фальсифікацій завдяки тому, що у виборчих комісіях буде представництво 50 на 50 від обох кандидатів, а не так, як у першому турі.

Раніше Віктор Янукович заявив, що виступає за створення консорціуму з реконструкції й експлуатації української газотранспортної системи.

Янукович також сказав, що Україна повинна взяти участь у будівництві газопроводів «Північний потік» і «Південний потік».
XS
SM
MD
LG