Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 23:48

Ющенко: регіонали захопили кабінет директора поліграфкомбінату «Україна»


Президент Віктор Ющенко заявляє про захоплення п’ятьма депутатами Верховної Ради від фракції Партії регіонів кабінету директора поліграфічного комбінату «Україна». Про це він сказав, відкриваючи засідання Ради національної безпеки й оборони.

«П’ять народних депутатів від Партії регіонів в знак протесту (проти призначення нового керівника) захопили кабінет директора. З ними присутні ще 20 людей», – сказав Ющенко.

За його словами, кілька днів тому Кабінет Міністрів змінив статут цього підприємства й призначив нового керівника, що не має доступу до роботи із секретними документами й не може виконувати свої повноваження.

Ющенко розкритикував це рішення уряду, зазначивши, що воно не посилює довіру до цієї структури перед президентськими виборами.
Водночас, за словами глави держави, він не розділяє той спосіб протесту, який вибрали депутати від Партії регіонів. Президент закликав відновити нормальний режим роботи підприємства, яке має друкувати виборчі бюлетені.

Сьогодні вранці поліграфкомбінат «Україна» у Києві зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, а після того, як це їм не вдалося, невідомі розбили шибки на першому поверсі, через які вони й увійшли до будівлі.

22 січня Партія регіонів заявила про «незаконні дії з боку Кабінету міністрів» щодо зміни керівництва поліграфічного комбінату «Україна» з метою друку додаткових 1,5 мільйона бюлетенів в інтересах кандидата на посаду Президента Юлії Тимошенко. ПР заявляє, що Київський окружний адміністративний суд заборонив Кабінету Міністрів уживати які-небудь дії зі зміни керівництва поліграфкомбінату.

У БЮТ назвали ці заяви провокацією. Крім того, міністр внутрішній справ Юрій Луценко заявив, що ситуація довкола поліграфкомбінату «Україна» «насправді не така, як її спробувала подати Партія регіонів».

«Мова іде не про бюлетені, мова іде про відстоювання бізнесу, близького до цієї партії. Ні про які додаткові тиражі (бюлетенів) мови йти не може», – сказав Луценко. За його словами, «справа в тому, що поліграфкомбінат «Україна», зокрема, друкує паспорти та інші документи суворої звітності для державних потреб».

Recommended

XS
SM
MD
LG