Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 13:11

Чому Віктор Янукович відмовляється від дебатів? Що може покращити ситуацію у вугільній галузі? (Огляд преси)


Київ – Чому команда Януковича так наполегливо відмовляється від дебатів? Невже вся справа у проблемах Віктора Федоровича в розмовному жанрі? Як переконує газета «День», насправді дуже важко знайти виграшний формат дебатів із жінкою. Бо жінка може образити, і їй це пробачать, а ось чоловіку – ні. Крім того, схоже, штабісти Партії регіонів впевнені у рейтингах свого лідера і не хочуть ризикувати. Однак, як зазначає видання, хто не ризикує, той не виграє.

Пільги, які надав уряд державним шахтам, кардинально змінюють правила гри на ринку вугілля, стверджує газета «Діло». У Кабміні сподіваються, що через певні преференції можна вирішити проблему із виплатою зарплат шахтарям. Однак, за результатами 2009 року, дефіцит бюджету фонду вже склав понад 16 млрд. грн.. Тому, на думку експертів видання, єдиним виходом для вітчизняного вуглепрому є створення конкурентного середовища і приватизація.

Якщо борги із зарплат за листопад видають у січні, то працедавець зобов'язаний нарахувати ще й компенсацію – майже один відсоток заробітку. Після введення заборони на виїзд за кордон керівників, які вчасно не розраховуються зі своїми працівниками, сума заборгованості дещо знизилася. Газета «Факти» продовжує публікувати індекси інфляції, які застосовуються при розрахунку компенсації.

На українському ринку у вільному продажу з’явився новий вид наркотику – суміші різних трав, які дуже ефектно впливають на психіку людини. Зокрема, це курильні суміші Nirvana, Gagarin, TU-134. Медики зробили висновки, що використання таких речовин небезпечне для здоров’я людини. Як інформує газета «Вечірній Київ», в Росії вже зрозуміли серйозність ситуації і врегулювали це питання на законодавчому рівні. За продаж і використання таких речовин передбачене покарання на десять років ув’язнення.

Зимова сесія стала для багатьох студентів шоком. Вони переконують, що викладачі відверто занижують оцінки, щоб скоротити кількість тих, хто отримує стипендії. Докладніше з проблемою знайомить газета «Сегодня» у статті «Караул, стипендії позбавляють!».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG