Доступність посилання

ТОП новини

Давос констатує відновлення довіри підприємців у світі


Довіра підприємців поступово відновлюється після найбільш різкого падіння економічної активності з моменту закінчення Другої світової війни, а це означає, що все більше компаній мають намір знову почати залучення нових співробітників, про що свідчать результати проведеного консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers (PwC) опитування.

Результати дослідження були опубліковані в день відкриття Всесвітнього економічного форуму в Давосі, який мають відвідати близько 2 500 представників світової політичної та економічної еліти.

У той же час, мовиться в дослідженні, процес залучення нової робочої сили поки що не буде носити масштабного характеру і буде в основному відбуватися в країнах, що розвиваються, де темпи економічного відновлення вищі, а рівень зарплат – нижчий.

В індустріально розвинених країнах на високе зростання зайнятості розраховувати не доводиться, показало дослідження PwC.

Участь в опитуванні PwC взяли близько 1200 голів компаній з 52 країн. За словами 39 відсотків керівників, їх компанії мають намір збільшити кількість співробітників в 2010 році. Про плани провести нові скорочення повідомили 25 відсотків респондентів, однак у порівнянні з минулим роком їх стало в кілька разів менше.
XS
SM
MD
LG