Доступність посилання

ТОП новини

Газована вода з портретом Сталіна з’явиться у російських крамницях


У Волгограді до ювілею Сталінградської битви, який відзначатиметься 2 лютого, випустять газовану воду з фотографіями колишнього радянського вождя Йосипа Сталіна, а також маршалів СРСР Георгія Жукова та Костянтина Рокоссовського. Такий подарунок вирішив зробити ветеранам один із місцевих виробників прохолодних напоїв.

Портрет «вождя всіх часів і народів» з’явиться на пляшках з напоєм «Саяни», зображення Рокоссовського і Жукова – на етикетках «Байкалу» і «Тархуна» відповідно. Газовану воду випустять, щоправда, обмеженою партією, але зате за цінами майже в два рази менше, ніж зазвичай. Керівник підприємства, що виробляє ці напої, Борис Ізгаршев, вже передбачає, що за це ноу-хау зазнає критики недоброзичливців, але тим не менше відступати не має наміру.

«Подобається нам це чи ні, але це наша історія, і виграв війну саме Сталін, – заявив Ізгаршев. – Тому він і з’явився на наших пляшках!»

На підприємстві також розраховують, що їхню ідею підхоплять підприємці, що займаються туризмом, оскільки місто Волгоград , в якому випускають напій, раніше носило ім’я Сталіна.

Раніше на російських прилавках з’явилися пельмені «Сталінські ніжні». Рекламний слоган продукту: «Жити стало краще, жити стало веселіше».
XS
SM
MD
LG