Доступність посилання

ТОП новини

Новим співдоповідачем ПАРЄ по Україні стала депутат з Естонії


Новим співдоповідачем Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи по Україні стала депутат з Естонії Майліс Репс. Про це вона сама повідомила по завершенні сьогоднішнього засідання Моніторингового комітету ПАРЄ.

У розмові з українськими журналістами Репс заявила, що спочатку планує зустрітися зі своєю колегою – співдоповідачем Моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ренатою Вольвенд.

«По-перше я маю зустрітися зі співдоповідачем. Після чого ми розробимо графік моніторингу», – сказала депутат.

За її словами, на наступній сесії ПАРЄ у квітні може бути схвалений новий регламент Моніторингового комітету, відповідно до якого доповідачі змінюватимуться кожні 5 років.

«І, скоріш за все, вона (Ренате Вольвенд) також буде змінена. І я не хочу потім починати знову з нуля, я хотіла би ознайомитися з її майже 10-річним досвідом», – сказала Репс.

Вона уточнила, що у випадку схвалення нового регламенту Комітету на сесії у квітні, Вольвенд може бути замінена у червні або у вересні.

До останнього часу співдоповідачем по Україні була Сабіне Лойтгойзер-Шнарренбергер, яка залишила ПАРЄ, оскільки їй запропонували посаду міністра юстиції Німеччини.
XS
SM
MD
LG