Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2019, Київ 10:44

Луценка призначили в.о. міністра внутрішніх справ


Юрій Луценко

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні ухвалив рішення про призначення Юрія Луценка першим заступником міністра внутрішніх справ – виконувачем обов’язків глави МВС.

Як повідомив сам Луценко, він не брав участі в засіданні, однак був запрошений на завершальну його стадію.

За словами Луценка, відповідно до процедури, після його звільнення виконувач обов’язків міністра – перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв вніс на розгляд уряду його кандидатуру на призначення першим заступником міністра внутрішніх справ, яка додатково була запроваджена іншим розпорядженням.

Одразу після голосування у Верховній Раді про відставку Юрія Луценка прес-служба уряду повідомила про призначення сьогодні позачергового засідання Кабміну.

«Для нас це були очікувані дії Партії регіонів, тому що за кілька днів до цього Віктор Янукович організував захоплення держпідприємства (йдеться про поліграфкомбінат «Україна»)… Міністр внутрішніх справ не допустив захоплення державного спеціалізованого підприємства. І саме тому така реакція Януковича, яка була спрямована на відставку Луценка, для нас зрозуміла, тому що саме міністр внутрішніх справ і перешкоджав фальсифікаціям по всій країні», – заявила сьогодні в Херсоні Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Верховна Рада звільнила Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ

За ухвалення відповідного проекту постанови проголосував 231 депутат із 398 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, проект постанови підтримали: 171 депутат від Партії регіонів, 27 – від Комуністичної партії, 19 – від Блоку Литвина, 11 – від Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», 1 – від Блоку Юлії Тимошенко і 2 позафракційних депутати.

Перед голосуванням, перший віце-прем’єр Олександр Турчинов запропонував спікерові зробити перекличку, оскільки в залі відсутні окремі депутати вiд Партiї регiонiв, i за них мають намiр голосувати їхнi колеги.

Проте Голова Верховної Ради Володимир Литвин одразу поставив на голосування постанову про звільнення Луценка.

У пояснювальній записці проекту постанови про звільнення Луценка зазначається, що необхідність розгляду парламентом звільнення міністра викликана систематичним порушенням ним чинного законодавства про вибори, кількаразовими спробами втрутитися у виборчий процес під час виборів Президента.

45-річний Луценко обіймав посаду міністра внутрішніх справ з 12 грудня 2007 року в уряді Юлії Тимошенко.

Також з 4 лютого 2005 до 1 грудня 2006 він був міністром внутрішніх справ у Кабінеті Міністрів Віктора Януковича.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG