Доступність посилання

ТОП новини
23 Червень 2018, Київ 21:21

Уряд розраховує на поновлення співпраці з МВФ найближчим часом


Кабінет Міністрів України сподiвається на успiшний перегляд Мiжнародним валютним фондом кредитної програми stand-by найближчим часом, iдеться в повiдомленнi на урядовому веб-сайтi.

«Уряд України докладає всiх зусиль для того, щоб виконати свої зобов’язання перед МВФ», – мовиться в документi з посиланням на заяву вiце-прем’єра Григорiя Немирi, зроблену пiд час зустрiчi з директором-розпорядником МВФ Домiнiком Стросс-Каном.

Згiдно з повідомленням, зустрiч вiдбулася сьогодні в рамках робочого вiзиту Немирi до Швейцарiї для участi у Всесвiтньому економiчному форумi в Давосi.

«Сторони обговорили поточний стан i перспективи спiвпрацi мiж Україною i МВФ. Окремо вони зупинилися на низцi питань, якi потребують доопрацювання в контекстi продовження програми МВФ», – наголошується в документi.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредиту в рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів.

Україна вже отримала три транші цього кредиту.

Видiлення четвертого траншу було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.
XS
SM
MD
LG