Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:18

Уряд розраховує на поновлення співпраці з МВФ найближчим часом


Кабінет Міністрів України сподiвається на успiшний перегляд Мiжнародним валютним фондом кредитної програми stand-by найближчим часом, iдеться в повiдомленнi на урядовому веб-сайтi.

«Уряд України докладає всiх зусиль для того, щоб виконати свої зобов’язання перед МВФ», – мовиться в документi з посиланням на заяву вiце-прем’єра Григорiя Немирi, зроблену пiд час зустрiчi з директором-розпорядником МВФ Домiнiком Стросс-Каном.

Згiдно з повідомленням, зустрiч вiдбулася сьогодні в рамках робочого вiзиту Немирi до Швейцарiї для участi у Всесвiтньому економiчному форумi в Давосi.

«Сторони обговорили поточний стан i перспективи спiвпрацi мiж Україною i МВФ. Окремо вони зупинилися на низцi питань, якi потребують доопрацювання в контекстi продовження програми МВФ», – наголошується в документi.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредиту в рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів.

Україна вже отримала три транші цього кредиту.

Видiлення четвертого траншу було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.

Recommended

XS
SM
MD
LG