Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 06:35

Європейські міністри: Україна встановила стандарт проведення виборів у Східній Європі


Україні вдалося встановити стандарт проведення прозорих і демократичних виборів у Східній Європі, що помітно підсилить позицію України для подальшого зміцнення відносин з ЄС, заявили в статті для «Дзеркала тижня» міністри у справах Європи з Великобританії, Німеччини, Польщі і Франції Кріс Брайант, Вернер Хойєр, Миколай Довгілевич і П’єр Лелуш.

На їхню думку, підтримка демократичного курсу посприяє подальшому зміцненню відносин між Україною та ЄС.

«Україна, яка зможе продовжити консолідацію демократії і плюралізму засобів масової інформації, стане прикладом для інших країн регіону. Це також посилить позицію України для подальшого зміцнення відносин із ЄС», – заявили великобританський, німецький, польський і французький міністри у справах Європи.

При цьому вони висловили надію, що у другому турі президентських виборів Україна продемонструє не менш ретельне дотримання демократичних процедур, ніж у ході першого туру.

«Перший тур виборів пройшов спокійно та організовано, і його результати були загалом широко визнані. Репутація України за кордоном як лідера демократії в регіоні може лише поліпшитися, якщо цих стандартів буде дотримано і в наступному турі», – підкреслили міністри.

Recommended

XS
SM
MD
LG