Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 16:00

Партiя регiонiв iнiцiює позачергове засiдання парламенту


Фракцiя Партiї регiонiв iнiцiює позачергове засiдання Верховної Ради в середу, 3 лютого, повiдомив депутат фракцiї БЮТ Андрiй Кожем’якiн. За словами парламентаря, керiвник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук повiдомив йому про те, що о 10:55 була зареєстрована iнiцiатива регiоналiв про проведення такого засiдання з єдиним питанням – внесення змiн до закону про вибори Президента.

Кожем’якiн заявив, що розгляд цього законопроекту на позачерговому засiданнi буде порушенням регламенту Верховної Ради i Конституцiї, оскiльки термiн пiдготовки цього документа становить два тижнi з моменту його ухвалення в першому читаннi.

«Це крок Партiї регiонiв iз дестабiлiзацiї полiтичної ситуацiї в Українi перед другим туром виборiв Президента», – сказав депутат.

При цьому, за словами Кожем’якiна, питання про участь БЮТ на позачерговому засiданнi буде вирiшуватися на засiданнi фракцiї у вiвторок.

Зі сого боку, депутат фракцiї Партiї регiонiв Владислав Лук’янов пiдтвердив, що фракцiя зареєструвала пiдписи для проведення позачергового засiдання 3 лютого. Для такої iнiцiативи необхiдно не менше за 150 пiдписiв.

Згiдно з календарним планом, у вiвторок, 2 лютого вiдкриється ХI сесiя Верховної Ради. У цей день вiдбудеться пленарне засiдання. З 3 по 5 лютого депутати працюватимуть у комiтетах i фракцiях, а засiдання парламенту продовжаться з 9 лютого.

Recommended

XS
SM
MD
LG