Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 08:11

2009 рік став рекордно низьким за кількістю розірваних шлюбів – Мін’юст


В Україні 2009 рік став рекордно низьким щодо кількості розірваних шлюбів, повідомили у прес-службі Мін’юсту з посиланням на міністра юстиції Миколу Оніщука.

Так, протягом минулого року в Україні розірвали шлюб 145 тисяч подружніх пар, що на 13% менше, ніж у попередній рік.

При цьому тенденція до зменшення кількості розлучень триває в Україні вже не перший рік. Загалом, повідомив міністр, кількість укладених шлюбів в Україні традиційно перевищує кількість розірваних, у різні роки на кожен розірваний шлюб припадає 1,5-2 укладених шлюби.

Найкраще співвідношення одружень-розлучень у минулому році традиційно зафіксували в Закарпатській області – на кожен розірваний шлюб в області припадало понад чотири укладених. В області-рекордсмени потрапили також Івано-Франківська та Львівська області, де на кожне розлучення торік припало майже по три шлюби.

Разом із тим у невисокосний 2009-ий, вперше за останні 10 років, в Україні було зафіксоване зниження кількості охочих взяти шлюб, поінформував міністр.

Зокрема, за словами Оніщука, починаючи з 2000 року, зниження кількості зареєстрованих шлюбів традиційно відбувалося лише у високосні роки.

Минулого ж року в Україні одружилися понад 318 тисяч пар, що на 2% менше, ніж навіть у високосному 2008 році, коли відбувся 25-відсотковий спад кількості зареєстрованих шлюбів.
XS
SM
MD
LG