Доступність посилання

ТОП новини

Генсекретар НАТО: для афганських сил безпеки бракує інструкторів


Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен наголошує на недостатній кількості інструкторів для афганських сил безпеки.

«Нам ще не вистачає 21 команди інструкторів для афганської і армії і близько 100 команд інструкторів – для поліції», – сказав генсекретар сьогодні в Брюсселі на традиційній щомісячній прес-конференції.

Водночас Расмуссен відзначив позитивні висновки Лондонської конференції щодо Афганістану, яка відбулася наприкінці минулого тижня.

Він наголосив, що рішення 40 з 44 країн, що беруть участь у миротворчій місії в Афганістані, збільшити свою присутність в цій країні і довести загальну кількість контингенту до 300 тисяч дасть можливість краще захищати населення країни та краще готувати місцеві сили безпеки.

«2010 рік буде визначальним роком, багато буде викликів, багато поганих днів, але я впевнений, тепер ми маємо необхідні ресурси, стратегію та єдність», – наголосив генсек НАТО.

За його словами, тепер є дуже важливою імплементація ухвалених рішень, як афганським урядом з його амбітними планами, так і світовим співтовариством з його готовністю фінансувати плани уряду Афганістану.
XS
SM
MD
LG