Доступність посилання

ТОП новини

СБУ обiцяє ретельний контроль за видачею бюлетенiв на дiльницях


Служба безпеки України контролюватиме законнiсть видачi бюлетенiв на виборчих дільницях, наголосив голова СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, відомство контролюватиме використання, оформлення та видачу виборчих бюлетенiв громадянам України виключно за пред’явлення паспорта. «Простіше кажучи, в однi руки – один виборчий бюлетень», – наголосив глава СБУ.

«Ми офiцiйно заявляємо, що на дiльницях iз санкцiї прокуратури та суду ми здiйснюватимемо оперативно-технiчний контроль за законнiстю видачi бюлетенів», – сказав Наливайченко.

При цьому голова СБУ наголосив, що спецслужба завчасно не повiдомлятиме, де саме здiйснюватиметься такий контроль. «Але повiрте менi, в день голосування в нас достатньо можливостей вiдреагувати вiдразу. Ми працюємо разом iз прокурорами, прокуратурами областей», – запевнив Наливайченко.

Крім того, голова СБУ повідомив, що друк виборчих бюлетенiв для голосування в другому турi президентських виборiв на полiграфкомбiнатi «Україна» завершений, і Служба безпеки проконтролювала та пiдтверджує законнiсть цього процесу.

Наливайченко запевнив, що до 5 лютого всi бюлетенi відправлять на всi виборчi округи.
XS
SM
MD
LG