Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 22:58

Чи додасть плюсів Юлії Тимошенко полеміка з порожнім місцем? Можна поєднати радянські ідеологеми з європейським мисленням? (Огляд преси)


Київ – Чи додасть плюсів Юлії Тимошенко полеміка з порожнім місцем? Як переконує експерт газети «Україна молода», питомий електорат Віктора Януковича неявки Лідера на дебати не помітить, бо для нього аргумент «із нею нема про що дискутувати» чи «хай іде на кухню» цілком прийнятний. Це психологічний закон: якщо людина ідентифікується з кимось, вона радше шукатиме йому виправдання, ніж розчарується. Натомість, частина електорату, яка ще визначається перед виборами, може передумати голосувати за «боягуза», – в цьому їм допоможе Тимошенко, яка блискуче розіграла сцену з «порожнім місцем» і «запахом страху». Про це стверджується в статті «Недодебати».

Нині вся увага суспільства звернена на політичних лідерів. Однак, багато авторитетних та впливових у своїх політичних силах діячів залишаються практично невідомими широкому загалу. Саме вони, на думку дописувача газети «День», втілюють реальну політику своїх політичних сил. Це, зазвичай, люди прагматичні, які мислять реальними, а не міфологічними категоріями. Однак, коли автор статті слухає деяких прагматиків, зокрема, з Партії регіонів, дивується – як можна поєднати непоєднуване - радянські ідеологеми з європейським вибором і європейським мисленням. Коли Україна зависла між минулим та майбутнім, між СРСР та Європою, і коли це сприймається як єдиний можливий стан, ні про які реформи йтися не може. Заголовок статті «Партія регіонів – між реформами та догмами».

Торік на вугільних шахтах України були травмовані 5200 працівників, із них 151 – смертельно. За рівнем смертельного травматизму у вугільній галузі Україна посідає друге місце у світі після Китаю. За п'ять років 917 українських гірників не повернулися з робочої зміни додому, а ще 35 тисяч були травмовані. Серед причин газета «Голос України» називає застаріле обладнання, слабкі нормативні вимоги і зношеність шахтного фонду. Наприклад, 70 відсотків загальної кількості підйомних машин на діючих шахтах відпрацювали термін експлуатації, при цьому в 95 відсотках випадків цей термін продовжували. Про те, що може покращити ситуацію розмірковується в статті «Потерпілі на виробництві шахтарі стають заручниками системи».

Газета «Сегодня» закликає всіх постраждалих на українських дорогах, а надто ж пішоходів, звертатися до суду, аби притягнути до відповідальності комунальні служби і місцеву владу. І хоча більшість українців скептично ставляться до судових тяганин, все ж юридичні експерти видання радять подавати судові позови, інакше ситуація не змінюватиметься на краще. Стаття називається «Із травпункту – в суд».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG