Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 16:50

Бондар називає висловлення йому недовіри «політичним замовленням»


Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар назвав висловлення йому недовіри сесією облради «політичною істерикою» Партії регіонів.

Як заявив Віктор Бондар, рішення облради не має жодних юридичних підстав і є політично замовним.

«Сьогоднішня заява не має юридичної сили. Сесія носить суто політичний характер і була проведена не за регламентом», – сказав Бондар.

За його словами, сьогоднішня заява депутатів – політична і має на меті нагнітання ситуації напередодні другого туру виборів Президента.

Бондар нагадав, що 18 грудня 2009 року депутати облради на черговій сесії затвердили звіт голови облдержадміністрації і не висловили невдоволення його роботою на посаді голови облдержадміністрації.

Водночас, тепер за три дні до другого виборів Президента обласна рада, більшість якої складається з представників Партії регіонів та «Громади», зробила заяву про невдоволення роботою облдержадміністрації, сказав Бондар.

3 лютого Дніпропетровська обласна рада, де більшість мають депутати Партії регіонів, на позачерговій сесії висловила недовіру голові місцевої облдержадміністрації Віктору Бондарю. Депутати звинуватили керівника ОДА у неналежній роботі на посаді і закинули йому використання адмінресурсу перед другим туром президенських виборів. Звинувачення вони виклали у зверненні, яке мають відіслати Президенту України, голові Верховної Ради, генеральному прокурору та іншим високопосадовцям.
XS
SM
MD
LG